Чільник МЗС Польщі сьогодні відвідає Україну

  Під час візиту буде обговорено питання безпеки, трансатлантичного співробітництва та російсько-український конфлікт

  Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський прибуває  з дводенним візитом до Києва. Під час візиту він зустрінеться з Президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом й українським колегою Павлом Клімкіним, інформує польське МЗС.

  “Міністри закордонних справ України й Польщі Павло Клімкін і Вітольд Ващиковський здійснять перегляд ключових сфер польсько-української співпраці. Міністр Ващиковський обговорить також доробок і перспективи розвитку двосторонніх відносин з президентом Петром Порошенком і прем’єром Володимиром Гройсманом. Обговорюватиметься також польська підтримка реформ в Україні”, - заявив керівник прес-служби МЗС Польщі Рафал Собчак.

  За його словами, під час візиту до Києва польського міністра буде обговорено також питання безпеки, трансатлантичного співробітництва і російсько-український конфлікт.

  Програмою візиту Ващиковського до Києва передбачається також відвідання Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”, де поховано багато польських жертв НКВС.

  Попередній матеріал
  Лобове зіткнення: у Вишгороді легковики потрапили у жахливу аварію
  Наступний матеріал
  Цього тижня Україна подає перший масштабний позов проти РФ – Клімкін

  "Чорний понеділок" в АТО: з'явилась інформація ще про 10 поранених по всьому фронту – Бірюков

  Іващенка виправдали ті самі судді, які його засудили 4 роки тому

  Посол Канади Роман Ващук: Люди вже зрозуміли, що нема чого Європі боятися українців

  Захист Іващенка апелюватиме до Європейського суду з прав людини