5.ua

МЗС підтвердило підготовку перемов з Росією наступного тижня

  Перемовини із Росією таки відбудуться. Чотиристоронні консультації на рівні представників України, Росії, США та Євросоюзу щодо врегулювання української кризи відбудуться наступного тижня в одній з країн Європи.

  У зустрічі візьмуть участь міністри закордонних справ України та Росії, а також держсекретар США Джон Керрі та верховний представника ЄС із питань зовнішньої політики Кетрін Ештон. Про це повідомляють у вітчизняному МЗС. Водночас, конкретної дати і місця переговорів у міністерстві не повідомляють. Кажуть: ці питання сторони ще узгоджують.

  Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс окреслив стан справ наступним чином: "Ведуться консультації між Україною, Росією, Європейським союзом і США щодо проведення зустрічі, яка, як планується, має відбутися наступного тижня в одній із держав Європи. На цій зустрічі планується, ну, як мінімум, щоб сторони представили свої позиції. І те, що буде відбуватися у присутності представників Європейського союзу і США якраз дає нам надію на те, що принаймні наша позиція буде почута російською стороною".

  Раніше з’явилась інформація, що чотирьохстороння зустріч міністрів закордонних справ України, Росії, США та Євросоюзу відбудеться у Женеві 17 квітня. Про це на умовах анонімності повідомив журналістам високопоставлений європейський чиновник у Брюсселі.

  Попередній матеріал
  В Донецькій області оголошено жалобу 12 та 13 квітня у зв'язку із загибеллю гірників
  Наступний матеріал
  Папірус зі згадками про дружину Ісуса визнали справжнім
  Теги:
  Loading...