5.ua

МЗС: ОБСЄ не вимагає від України припинення антитерористичної операції

  "Дорожня карта", яку Україні надала організація з безпеки і співробітництва в Європі, не передбачає зупинення антитерористичної операції. Про це в ефірі 5-го каналу заявив речник українського Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.


  Дипломат зауважив – серед критичних питань, які потрібно виконати для урегулювання кризи, немає пункту про скасування АТО.

  Перебийніс уточнив: Україна справді отримала "дорожню карту", але перед цим надіслала до ОБСЄ власну "дорожню карту", і власне бачення того, що там має бути. Те, що Київ отримав від швейцарського головування – перегукується з наданими Україною пропозиціями. Вони містили три основні пункти, які, на думку вітчизняної влади, можуть призвести до вирішення цієї кризи – це деескалація ситуації на Сході, це проведення президентських виборів 25 травня, і початок загальнонаціонального діалогу з урахуванням усіх пропозиції.

  Дискутивні питання мають вирішувати представники політичних партій, представники громадськості з усіх регіонів, власне, самі регіони, а от із терористами жодного діалогу не може бути, – підкреслив дипломат.

  Нагадаємо, "Дорожню карту" із врегулювання ситуації в Україні від ОБСЄ вітчизняне МЗС отримало вчора. Аналогічний документ було надіслано і до Москви.
  Попередній матеріал
  Після диверсії біля київської телевежі, телевізійне мовлення відновлено
  Наступний матеріал
  Донецькі святкування Дня перемоги супроводжуються вимогами "референдуму"