5.ua

МЗС найближчим часом підготує пропозиції щодо введення візового режиму з Росією

  МЗС України ближчим часом підготує пропозиції щодо введення візового режиму з Російською Федерацією.

  Про це повідомив на брифінгу директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

  “Для того, щоб запобігти припливу екстремістів, ми готові розробляти будь-які дії і готові це зробити впродовж найближчих днів, такі пропозиції МЗС внесе на розгляд уряду”, - сказав Перебийніс.
  Він зазначив, що рішення РНБО про введення візового режиму з Росією ще не вступило в силу. За його словами, рішення вступить в силу, як його підпише в. о. президента України.

  “Поки воно не підписано, ми не можемо говорити, як конкретно ми будемо його виконувати”, - сказав Перебийніс.

  Він зазначив, що останнім часом на території України мали місце численні провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та сепаратизму.

  За його словами, правоохоронні органи України володіють доказами того, що така діяльність інспірувалася з боку Російської Федерації, яка направляла і продовжує направляти з цією метою до України спеціально підготовлені диверсійні групи.

  Нагадаємо, після анексії Криму Росією 19 березня секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Парубій повідомив, що Україна запровадить візовий режим з Росією.

  “На РНБО було доручено МЗС впровадити візовий режим з РФ”, - сказав він.

  Парубій зауважив, що Рада нацбезпеки і оборони доручила МЗС опрацювати це питання у найкоротший термін. За його словами, вже протягом кількох годин має бути запроваджено в`їзд для громадян Росії на територію України виключно за закордонними паспортами.

  Водночас, 20 березня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив думку, що Україні не слід поспішати ані із запровадженням візового режиму з Росією, ані з переходом до поїздок до Російської Федерації за закордонними паспортами.

  За інф. "УНІАН"

  Попередній матеріал
  Автомайданівці не погоджуючись із кадровими рішеннями на Житомирщині провели протест під ОДА
  Наступний матеріал
  У Києві вшановують пам'ять загиблих на Майдані Незалежності
  Теги:
  Loading...