5.ua

МЗС хоче не пускати до України "імперіалістів" і "фашистів" (доповнено)

  Кожному, хто займає агресивну політику щодо України, треба забороняти в’їзд на територію нашої держави, у цьому питанні компромісів бути не може. Про таке в ефірі 5 каналу заявив заступник міністра закордонних справ Данило Лубківський.

  Данило Лубківський, заступник міністра закордонних справ: "Що стосується нон-грата – це, безперечно, специфіка і компетенція СБУ, але кожен, хто займає агресивну політику стосовно України, хто зазіхає на нашу державу, повинен отримати адекватну відповідь, в тому числі і в не допуску на територію нашої держави. Тут не може бути компромісів, якщо люди в такий спосіб намагаються вести свої імперіалістичні, а насправді – фашистські плани, то має бути відповідь української держави. Терпіти це, гратися в компроміси – тут неприйнятно".

  Крім цього, 21 березня у студії 5 каналу заступник міністра роз'яснив позицію відомства щодо змін у зовнішній політиці України внаслідок останніх подій у Криму, зокрема - можливість введення візового режиму з РФ. Також в ефірі прозвучала заява російського політолога Станіслава Бєлковського, який попросив надати йому громадянство України.

  Попередній матеріал
  Представник Росії в НАТО вимагає визнати кримський референдум
  Наступний матеріал
  Яндекс покаже різні картини світу українцям та росіянам
  Теги:
  Loading...