Мир в країні сприятиме надходженню інвестицій – Порошенко

  Встановлення миру в Україні сприятиме надходженню інвестицій, наголошує Президент України Петро Порошенко.


  "Нам потрібен мир в країні, щоб створити безпечну атмосферу для інвестицій. Я роблю все від мене залежне, щоб в країні запанував мир", - сказав Президент під час дискусії в рамках засідання YES 12 вересня.

  "У нас нова країна після Майдану, після того, як загинула Небесна сотня, у нас нові люди, але діють старі правила, старий Парламент. Саме тому я прийняв рішення оголосити парламентські вибори", - підкреслив Петро Порошенко.

  Водночас, Глава держави нагадав, що військові дії не є виправданням відсутності реформ.

  Петро Порошенко підкреслив, що Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом передбачає антикорупційну реформу, створення сприятливого інвестиційного клімату, дерегуляцію, а також реформу судової та правової системи.

  Президент наголосив на важливості проведення реформ у секторі безпеки. «Інвестори прийдуть тоді, коли почуватимуться безпечно в країні», - сказав він.

  "Я рішуче налаштований виграти битву за довіру інвесторів. Я впевнений, що ми маємо великі перспективи", - зазначив Глава держави.

  Нагадаємо, Президент Порошенко переконаний, що Ялтинська європейська стратегія (YES) зможе повернутися до Криму, який на переконання глави держави, знову буде українським.

  Трансляцію наживо з XI щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії можна дивитись тут.
  Попередній матеріал
  На вихідні в україні буде тепло та сухо - Укргідрометцентр
  Наступний матеріал
  Глава НБУ сподівається на мирний шлях розвитку економіки в Україні