Мороз: Соромно має бути всім, хто причетний, до повернення Конституції 1996 року

  Рішення Конституційного суду про відміну політреформи 2004 року та повернення до тексту Конституцій редакції 1996 року - абсолютно не правове, воно виходить за межі повноважень Конституційного суду, і по суті не правдиве. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив екс-голова Верховної Рада, почесний голова СПУ Олександр Мороз.
  «Соромно має бути всім, хто причетний, до того, що ми повернулися до тексту Конституції 1996 року. Я співавтор цього документу, був співголовою Конституційної комісії, переконаний, що ніхто не буде суперечити, що я забезпечив прийняття основного закону. Але цей документ передбачав баланс можливостей і повноважень влад, проте практика управлінська , зокрема в руках Кучми, довела необхідність внесення змін тих, яких нам не вдалось внести у 1996 році. І тому все, що робилося для вдосконалення основного закону, а саме перехід на європейську модель управління, і перша частина того, що забезпечувало це було проголосоване у 2004 році. Тепер повертатися до практики 1996 – 2004 років – не можна було»,заявив Мороз.
   
  «Рішення Конституційного суду абсолютно не правове, воно виходить за межі повноважень Конституційного суду, і по суті не правдиве, тому що відсилка йде на те, що у парламенті у 2004 році приймали в грудні місяці документ, яких не погоджувався – це не правда»,зауважив він.
  Попередній матеріал
  Кавуни розміром з черешню виростили у Китаї
  Наступний матеріал
  Мороз вважає Конституційну Асамблею аферою
  Теги: