5.ua

Міжпарламентський комітет сподівається – ЄС посилить допомогу Україні [відео]

  Євросоюз може збільшити фінансову допомогу Україні після підписання Угоди про асоціацію. Відповідні зміни до спільної декларації вніс Комітет із парламентського співробітництва між Україною та ЄС.

  Про це у Верховній Раді повідомив співголова вітчизняної частини Комітету, Петро Порошенко. За його словами, йдеться, зокрема, про компенсацію збитків українським виробникам від недружніх кроків Російської федерації та можливих ризиків від наслідків підписання Угоди про асоціацію.

  Петро Порошенко, співголова української частини Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС: «Комітет парламентського співробітництва сподівається, що Європейський союз надасть Україні значну підтримку, сприятиме відновленню співпраці між Україною та МВФ, збільшенню програм фінансової і технічної допомоги, розморожуванню бюджетних програм підтримки, наданню Україні макрофінансової допомоги, яка і є компенсатором наших втрат. Ми не обмежилися лише сумою, яка сьогодні мала голосуватися в парламенті – 610 мільйонів євро – а й сказали, що ця програма має перетворитися на макрофінансову допомогу плюс із значним збільшенням обсягів фінансування». 

  Попередній матеріал
  Пшонка: Міндохзбор має нові матеріали проти Тимошенко [відео]
  Наступний матеріал
  На кордоні з Росією продовжують стояти черги із вантажівок
  Теги:
  Loading...