5.ua

Митці і політики агітують за заборону комуністичної партії [відео]

  Він - не москаль і не любить комуністів. Та й іншим не радить. Тому разом з опозиційними народними депутатами вирішив закликати народ до референдуму – проти компартії.

  Антін Мухарський, співак: «Карфаген має бути зруйнований, комунізм має бути заборонений».

  Едуард Гурвіц, народний депутат, фракція «УДАР»: «Этот референдум должен поставить точку в бандитской идеологии, которая равна фашисткой».

  Один з ініціаторів референдуму – свого часу теж був у компартії. Тепер, каже – схаменувся. Парламентські комуністи перефарбовуватись не планують. Впевнені – «червоних» не заборонять, а надто – через референдум.

  Спірідон Кілінкаров, народний депутат, КПУ: «Ми на это даже не будем обращать внимание. Через референдум запрещать политические партии – это нонсенс».

  Натомість, реальністю цей депутат вважає референдум за Митний союз. Останніми тижнями компартія проводила з’їзди і збирала підписи в підтримку цієї ідеї. Та поки – марно: Центрвиборчком все відмовляє.

  Спірідон Кілінкаров, народний депутат, КПУ: «Мы это решение будем опротестовывать в судах».

  Жоден референдум проводити за чинним законодавством не можна – протестують в коаліції громадських організацій "За чесний референдум".  Підозрюють: за що б не проголосували українці – результат напишуть замість них.

  Наталія Соколенко, журналіст: «Закон протирічить Конституції, передбачає непрозорі і недемократичні процедури проведення самого референдуму, і закон істотно обмежує свободу слова».

  Прибиральниця офісу КПУ: «Дурістіка сама настояща».

  Цій жіночці – не до референдумів. Заробляє гроші прибиранням в офісі комуністів і шкодує за Радянським союзом.

  Прибиральниця офісу КПУ: «Шас тяжело, страшенно».

  Стоїть на своєму: компартію заборонити неможливо.

  Прибиральниця офісу КПУ: У каждом селі за ту власть комуністів прєдані».

  Ганна Володимирівна, пенсіонерка: «Той Радянський союз – мені в печінках. Мені десять років не підвищували зарплату за те, що я говорила українською мовою».

  Тепер – українською говорить на повну, але грошей все одно не вистачає. Жінка – за європейське майбутнє і проти заборони компартії.

  Ганна Володимирівна, пенсіонерка: «Чим більше партій – тим більше думок. Вони повинні покаятися за всі гріхи, що натворили за 74 роки, і хай собі живуть».

  Щоразу перед парламентськими виборами соціологи пророкують комуністичній партії крах, та це пророцтво не збувається. І прихильники радянського вождя повертаються в облюбовані крісла народних обранців. Та й сам кам’яний вождь спокійно стоїть собі у центрі столиці. І ще стоятиме не один рік – чи то через недосконалість закону про референдум, чи через масову байдужість до радянської символіки.

  Ірина Герасимова, Лілія Прокопенко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Євродепутат: доля Тимошенко залежить виключно від Януковича (оновлено)
  Наступний матеріал
  У «врадіївській справі» зник речовий доказ, а потерпілу – шпиталізували
  Теги:
  Loading...