Мірошниченко: посадовці та їх родини не зобов`язані декларувати видатки

  Міжнародні антикорупційні стандарти не зобов`язують посадовців та членів їхніх родин декларувати свої видатки. Про це в ефірі 5 каналу повідомив представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко. Так він прокоментував заяву опозиції щодо існування таких вимог у міжнародній конвенції, яку підписала Україна.

  Юрій Мірошниченко, представник Президента у Верховній Раді: "Насправді, немає в конвенції видатків, які би вимагалися від близьких родичів або близьких осіб взагалі. Друге - декларування видатків навіть у чиновників не є вимогою міжнародних стандартів і конвенцій, а лише декларування доходів чиновників. В попередньому законі теж не було декларування видатків родичами, близькими, там лише в частині спецперевірки, коли людина обіймає ту чи іншу посаду, яка вимагає спецперевірки, в той момент було визначено необхідність декларування доходів, а не видатків, не лише чиновником, але і близькими особами".

  Нагадаємо, напередодні народні обранці у другому читанні ухвалили антикорупційний законопроект, запропонований Президентом.

  Попередній матеріал
  Робота більшості установ Бахрейну зупинена через надзвичайний стан
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Києві проводжатимуть 16-ту антарктичну експедицію
  Теги:
  Loading...