5.ua

Мінюст заперечує фальсифікацію т. зв. «поправок Кличка»

  Аркуші листа з так званими "поправками Кличка" від імені депутата із "Батьківщини" Ігоря Бриченка були надруковані на одному принтері без монтажу. Про це свідчать результати експертизи Мінюсту, на які посилається "Українська правда".

  Перевірку провели в рамках справи про імовірну фальсифікацію листів зі змінами до Податкового кодексу. Раніше інша експертиза встановила, що аркуш із поправками підписав саме депутат Бриченко. У "Батьківщині" цю перевірку назвали фальшивою. А сам парламентарій наголосив – він і не заперечував достовірності свого підпису на останній сторінці документа. Однак, всередині аркуші – замінені і в них додано дві сфальшовані поправки, стверджує Бриченко.

  Нагадаємо, 24 жовтня Верховна Рада проголосувала за поправки до Податкового кодексу. Згідно з ними, особа, яка має право на постійне проживання в іноземній державі, вважається такою, що не проживає в Україні. В "УДАРі" заявили, що ця норма може бути використана для недопущення Віталія Кличка до президентських перегонів.

  Попередній матеріал
  Французькі школярі знову протестують проти депортації нелегалів
  Наступний матеріал
  У Донецьку мітингували обдурені житлові інвестори [відео]
  Теги:
  Loading...