у США відбулись перші теледебати між Трампом та Клінтон 5 канал

Мін'юст США висунув обвинувачення щодо 13 громадян РФ через втручання у вибори

Всі вони є працівниками Агентства інтернет-досліджень, що базується в Санкт-Петербурзі

У п'ятницю, 16 лютого, Міністерство юстиції США оприлюднило документ, згідно з яким щодо 13 громадян Росії висунуті звинувачення у втручанні у президентські вибори США у 2016 році. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Як стало відомо, всі обвинувачені є працівниками Агентства інтернет-досліджень, що базується в Санкт-Петербурзі.

Загалом у документі вказані імена 13 росіян. Серед обвинувачених також опинився бізнесмен Євген Пригожин, якого Сполучені Штати пов'язують з діяльністю агентства. Він, своєю чергою, заперечує зв'язок із компанією.

Крім того, до списку обвинувачених потрапили Михайло Бистров, Михайло Бурчик, також відомий як Михайло Абрамов, Олександра Крилова, Анна Богачева, Сергій Полозов, Марія Бовда (Марія Бєляєва), Роберт Бовда, Вадим Подкопаєв, Гліб Васильченко, Ірина Каверзін, Володимир Вінків і Джейхун Асланов.

Їх підозрюють у "змові з метою шахрайства проти США", а також у "змові з метою шахрайства з використанням електронних засобів передачі даних і для банківських махінацій" та "в розкраданні персональних даних за обтяжуючих обставин".

Більш того, у Мін'юсті кажуть, що декілька осіб з оприлюдненого списку росіян відвідували США під хибними приводами для збору інформації та підготовки операцій з втручання у президентські перегони.

У документі перелічені такі установи: Агентство інтернет-досліджень, "Конкорд менеджмент і консалтинг" Пригожина, а також пов'язана з ним "Конкорд кейтеринг".

Рішення про винуватість обвинувачених винесло журі присяжних суду округу Колумбія.

"Змова мала на меті нечесними методами послабити, створити перепони і завдати шкоди законній діяльності адміністрації США для того, щоб дозволити обвинуваченим (особам) втрутитися у політичний і виборчий процес США, включаючи президентські вибори 2016 року", – зазначено у повідомленні.

Суд також стверджує, що обвинувачені за допомогою інформації, отриманої з американських соцмереж, вкрадених особистих даних і американської комп'ютерної інфраструктури намагалися вплинути на результати виборів 2016 року. Йдеться, зокрема, про розміщення політичної реклами, поширення "інформації компрометуючого характеру" про колишнього держсекретаря США і кандидата від демократів Гілларі Клінтон, а також інформації на підтримку кандидата від республіканців Дональда Трампа.

У суді також додають, що росіяни вдалися до певних дій для приховування доказів злочинів, включаючи видалення акаунтів у соцмережах.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Антитрампівські мітинги у США тривають

/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США

Попередній матеріал
Геращенко спростувала інформацію про наміри обміняти Сенцова і Сущенка на кримських дезертирів
Наступний матеріал
У КМДА анонсували "жорсткі перевірки" перевізників у зв'язку із масштабною аварією за участю двох маршруток
Loading...