Міністри зовнішніх справ України і Німеччини обговорили ситуацію на Донбасі

  Як уникнути повторення повномасштабного конфлікту зразка липня-серпня на Донбасі – вирішували міністри закордонних справ України та Німеччини.


  Франк-Вальтер Штайнмаєр визнав, що ситуація на сході України – небезпечна і чимраз погіршується. Німецький дипломат також повідомив, що на початку наступного року Єврокомісія планує провести спеціальну конференцію для запровадження економічної стабільності в Україні.

  "Ми обговорювали різні можливості, як нам не повернутися до того стану речей, який був у липні і у серпні цього року, коли існувала величезна військова конфронтація. Ми також обговорювали, як нам виконувати Мінські домовленості для того, щоби нам не повернутися до тієї конфронтації, як нам переконати всіх втілити ці домовленості в життя", – повідомив Франк-Вальтер Штайнмаєр.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у свою чергу зазначив: "Ми обговорювали все коло питань, пов'язаних зі стабілізацією ситуації у Донецьку і Луганську, питання реалізації мирного плану Президента України, питання відданості Мінським домовленостям, того, що ми можемо зробити в плані повернення та звільнення всіх заручників, контролю над українсько-російським кордоном, встановлення лінії безпеки – це є ключові питання, над якими ми спільно працюємо".

  Попередній матеріал
  Президент Чехії запросив до країни Путіна
  Наступний матеріал
  Бійці АТО показали журналістам фронтове життя у бліндажах