Міністр інформполітики обіцяє поновити мовлення українських телеканалів на окупованих територіях

  Протягом двох тижнів поновити мовлення українських телеканалів у Донецькій та Луганській областях – зокрема на тимчасово окупованих територіях – обіцяє міністр інформаційної політики Юрій Стець.


  З його слів, зараз необхідно з’ясувати, де саме немає покриття та відновити понівечені телевежі, що здійснювали передачу сигналів українських медіа. За роботу найближчим часом візьмуться співробітники СБУ, Нацгвардії та Міноборони. Відновити мовлення мають намір, щоб зазомбовані російською пропагандою мешканці Сходу змогли нарешті почути правду.

  Юрій Стець пояснив: "Надто важливо зараз зробити таким чином, щоб люди, які живуть на тимчасово окупованих територіях, могли бачити і чути правду від українських медіа. Ми разом з колегами з СБУ, Нацгвардії, Міноборони протягом 2-3 днів спробуємо зробити карту покриття телеканалів так званих "ДНР" і "ЛНР", і так само тих білих плям, де немає покриття українських медіа. 2-3 дні треба і я думаю, щоб це зробити і тиждень-два ми накриємо сигналом в тому числі і ті території, які захоплені терористами".

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли прикордонників з "Градів" і мінометів, одного злочинця затримано
  Наступний матеріал
  "Прокурор" Поклонська заборонила кримським татарам несанкціоновані зібрання