ZN.ua

Мінінформполітики потрібне тільки на час військової агресії - Стець

  Потреба у Міністерстві інформаційної політики є лише на час військових дій.


  Про це в інтерв'ю "Телекритиці" заявив голова міністерства Юрій Стець, пише "Українська правда".

  "Це міністерство було запропоновано по кальці тих міністерств, які були у Великобританії, США, Франції під час військових дій. Я вважаю, що це МІП потрібне тільки на час військової агресії, а після її закінчення, воно нам не потрібне", – сказав він.

  За його словами, за цей час можна схвалити і запровадити концепцію інформаційної безпеки, налагодити внутрішні комунікації між усіма органами влади.

  Також він запевнив, що всі скандальні положення про нове міністерство, які викликали хвилю обурення у журналістів, будуть переглянуті, оскільки оприлюднені раніше документи були написані ще у 2007 році і більше неактуальні.

  Зокрема, за його словами, там більше не буде норми про реєстрацію та координацію ЗМІ.

  Стець наголосив, що міністерство у жодному випадку не буде запроваджувати цензуру, оскільки сам він багато віддав боротьбі за свободу слова.

  "Тому я - остання людина, яка могла б використати МІП для цензури. Якщо хтось буде тиснути на мене з вимогою запровадити цензуру, то я вийду й публічно скажу, хто тисне, і після цього подам у відставку", - пообіцяв глава міністерства.

  Він розповів, що міністерство займатиметься трьома головними напрямками – розробка стратегії інформаційної політики, впровадження і контроль за її виконанням.

  "Це стосується, в тому числі, й виготовлення соціальної реклами, розміщення її і в Україні, і за кордоном. Другий департамент буде займатися інформаційною війною. А третій департамент – це внутрішні комунікації між усіма відомствами", – зазначив Стець.

  За його словами, у штаті міністерства працюватимуть лише 20 людей.
  Попередній матеріал
  Порошенко оголосив, що "день тиші" в зоні АТО почнеться 9 грудня
  Наступний матеріал
  У донецькому аеропорту знищили не менше 300 російських окупантів - Генштаб ЗСУ
  Теги: