5.ua

Мін’юст: ВРУ зможе розпустити парламент Криму після висновку Конституційного суду

  Український парламент вирішуватиме долю кримської Верховної Ради, щойно отримає висновок Конституційного суду щодо нелегітимних рішень депутатів автономії. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко після засідання уряду.

  Офіційний Київ уважає незаконними рішення кримського парламенту, зокрема, про проведення референдуму, незалежність автономії та націоналізацію енергетичних об'єктів на півострові. На висновки Конституційного суду щодо цих рішень у Мін'юсті чекають уже найближчим часом. Чільник Міністерства наголосив, що підставою для розпуску кримського парламенту може бути визнання незаконним хоча б одного із його рішень.

  Павло Петренко, міністр юстиції: "Ми маємо сподівання, що Конституційний суд найближчим часом оголосить свої висновки з приводу цих рішень кримської, так званої, влади. У разі наявності висновку хоча б по одного з цих рішень Конституційного суду щодо того, що воно суперечить українській Конституції і законам – у Верховної Ради з'являється право розпустити парламент АР Криму".

  Попередній матеріал
  Парубій нарахував майже 4 тис. росіян, яких не пустили в Україну
  Наступний матеріал
  Пенсійний фонд не зафіксував в Україні проблем з виплатою пенсій
  Теги:
  Loading...