Менше ніж 10 хвилин тривав допит Жванії у ГПУ (РЕПОРТАЖ)

  Допити у справі отруєння Віктора Ющенка тривають. Сьогодні мав свідчити народний депутат Давид Жванія. Колишній соратник президента України пробув у Генпрокуратурі менше 10 хвилин. Обурився запитаннями про анкетні дані і назвав процес - фарсом. У Генпрокуратурі тим часом припускають, що Жванія намагається приховати від слідства важливу інформацію.
  Ці двері для Давида жванії добре знайомі. Його вже двічі викликали до генпрокуратури. Розпитували по кілька годин. і не лише про отруєння Ющенка. Після того викликали знову. Слідчі кажуть - не менше 10 разів. Утім дочекалися лише сьогодні.

  На третій допит до генпрокуратури народний депутат прийшов вчасно. Перед розмовою із слідчим спочатку відповів на запитання журналістів. Його позиція дотепер незміння. У Ющенка було лише харчове отруєння, а справа про діоксин вигадана виборчим штабом кандидата у президенти. До прокуратури прийшов - щоби не звинуватили в ухилянні від слідства.

  Давид Жванія, народний депутат, НУНС: "Я сюда пришел только с одной целью. Во первых, чтобы не пугали моих детей шоу которое они устроили в аеропорту (...) Выскакивает 10 человек, с камерами, как будто я преступник какой-то.. Давид Важаевич, вот вам повестка, ужас какойто.. 37 год... дети... у меня средний ребенок начал дрожать и заикаться".

  Утім, у кабінеті слідчого Давид Жванія не пробув і 10 хвилин. Його обурили запитання слідчого, на зразок: як його звати і коли народився. У відповідь Жванія встав і вийшов.

  Давид Жванія, народний депутат: "Поставили 2 камеры, следователь начинает с вопроса, который мне задавался 250 раз, Ваши анкетные данные и на камеру, ну все.. мы закончили на этом допрос, вот что они хотели, это еще один акт, просто унижение. Какой формат допроса...  это у меня спрашивали 250 раз. Это просто формат шизофринии".

  Услід за Жванією із Генпрокуратури вийшов і слідчий. Відтіснивши депутата від камер, переконує журналістів, що Жванія займається провокацією.

  Давид Жванія не поважає слідство - скаржиться слідчий. За його словами, народний депутат намагається приховати важливу інформацію. А тому, зловживаючи недоторканністю, навмисне спровокував припинення допиту.

  Олексій Донський, слідчий: "Це свідчить про те, що він в звязку з цією справою володіє якимись обставинами в звязку з якими він дуже нервує та боїться, я хочу знати звичайно як слідчий що це за обставини".

  Напередодні у Генпрокуратурі свідчив і головний фігурант справи - Президент Віктор Ющенко. Його допитували більш як 4 години. Опісля спілкуватися з жірналістами Ющенко не став. Залишив генпрокуратуру через чорний хід. Хоча перед початком допиту - пообіцяв цікаву інформацію про отруйників уже найближчим часом. А от у Генпрокуратурі зізнаються, на сьогодні у справі навіть підозрюваних немає.

  Роман Сухан, Рустам Ходжиєв, 5 канал
  Попередній матеріал
  Гостей ОІ-2008 вітатимуть "олімпійські" роботи
  Наступний матеріал
  Кернес вважає своє вчорашнє затримання - вихвалянням та демонстрацією сили
  Теги:
  Loading...