5.ua

Медведєв ще раз пригрозив Азарову звуженням стосунків через асоціацію [відео]

  Дмитро Медведєв попросив не розцінювати ці вислови, як ультимативні. Адже Москва й надалі співпрацюватиме з Києвом. Однак об’єм торгівлі між державами та економічних відносин після євроінтеграції України – звужуватимуться, наголосив урядовець. Своєю чергою, прем’єр-міністр України Микола Азаров звернув увагу свого колеги на те, що всі проблемні питання можна вирішити, використовуючи умови СОТ.

  Дмитро Медведєв, прем'єр-міністр РФ: «Катастрофы после подписания соглашения не случится. Но обьемы товарооборотов будут сужаться. Почему? Из Европы в Украину хлынут товары, которые будут давить на украинский рынок и - естественно - начнут стремиться к нам. Мы не можем оставаться к этому безучастными».

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: «Я на цьому акцентував увагу, що пора від загальних фраз перейти до конкретного розгляду можливих ризиків, вивчення їх розмірів, наслідків тощо. Разом з тим, я звернув увагу на те, що правила СОТ, якими керується і Росія, і Україна, дають достатньо можливостей, щоб врегулювати можливий реекспорт і безліч інших питань, про які зараз російська сторона говорить».

  Попередній матеріал
  Янукович: Україна працює над диверсифікацією постачання газу в країну [відео]
  Наступний матеріал
  Чалий: РФ хворобливо ставиться до Євроінтеграції України [відео]