Матвієнко: Сьогодні Тимошенко турбують речі, про які вона не хоче говорити під час суду

  Екс-прем’єр Юлія Тимошенко неадекватно поводить себе у суді, що є не припустимим для політика її рівня. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат з фракції НУ-НС, член ТСК Верховної Ради з питань розслідування «газових справ» Анатолій Матвієнко.
  «Я згоден, що все те, що відбувається з трьома звинуваченнями подібне на фарс, але її поведінка неадекватна з точки зору її статусу – це також є правда, що не дає прикладу нашим громадянам», – заявив Матвієнко.
   
  «Те, що ця директива не колегіального органу, а її особисте рішення – я думаю, що це порушення. За це порушення можна нести відповідальність, але не в такий спосіб, в який це сьогодні загортається», – додав він.
   
  Разом з цим Матвієнко зазначив, що його думку сьогодні Тимошенко турбують речі, про які вона не хоче говорити під час суду
   
  «Її не стільки сьогоднішній день, скільки завтрашній день турбує. І я думаю є таке, чого вона не хотіла, щоб знали і саме це вводить її в атмосферу такого збудження. Я дуже багато маю зараз документів, які я вивчаю, як член комісії. І ці документи не так однозначно справляють на мене враження такої безкористі з боку уряд який очолювала Юлія  Володимирівна», – зазначив політик.
  Попередній матеріал
  Трансляція судового процесу над Тимошенко чинить тиск на його учасників, – Єфремов
  Наступний матеріал
  СУД НАД ТИМОШЕНКО: ТРАНСЛЯЦІЯ НАЖИВО
  Теги: