president.gov.ua

Марина Порошенко та дружина президента Німеччини обговорили умови проживання дітей-переселенців і сиріт зі Сходу України

Ситуацію на Донбасі, а також умови проживання дітей-переселенців і сиріт зі Сходу України обговорили під час зустрічі перша леді країни Марина Порошенко та дружина Федерального Президента Німеччини Даніела Шадт.

Про це повідомляє прес-служба українського глави держави.

Гостя з Берліна прибула до Києва з візитом як патрон Німецького комітету Дитячого Фонду ООН UNICEF. Тож мову вели про соціальну і гуманітарну діяльність Представництва в Україні. Перші леді також обговорили вплив військових дій у Донецькій та Луганській областях на місцеве населення.

Марина Порошенко наголосила, що у зв'язку з окупацією території України до інших регіонів переміщено близько 1,6 млн осіб, із яких 166 тис. дітей, а діти – найвища цінність кожної держави, тому увага до них має особливі переваги на тлі інших актуальних питань.

Даніела Шадт запевнила, що Німеччина знає й розуміє проблеми України з огляду на актуальність питання переселенців і у країнах Європи, та поцікавилася потребами внутрішньо переміщених українських громадян, зокрема дітей та їх родин: "Ми їдемо до Харкова – регіону, який прийняв значну кількість мешканців Донецької та Луганської областей, щоб побачити умови їхнього проживання та з'ясувати, чим міжнародна спільнота може допомогти".

Нагадаємо, Марина Порошенко підтримала впровадження "Банку шкіри".

/
/
/

Попередній матеріал
До України сьогодні приїдуть спеціальні посланці канцлера Німеччини та президента Франції
Наступний матеріал
Сьогодні у Полтаві відбудеться засідання у справі Кернеса