5.ua

Марков шукатиме правди у Євросуді та у Януковича [відео]

  Вчора у нього через суд відібрали мандат. Марков запевняє - перед кожним засіданням фракції регіонів роздають папірці зі списками законопроектів, які треба підтримати. Якщо погоджуєшся голосувати як треба – отримуєш бонус: 5 тисяч доларів. Платними є й інші депутатські послуги – виступи на засіданнях, ефіри на телебаченні, є навіть тариф за бійку в сесійній залі. Сам Марков запевняє – він від такої грошової винагороди відмовився і «чорної» зарплати не отримував.

  Ігор Марков відучора регіоналам не надякується.

  Ігор Марков, народний депутат, фракція Партії регіонів: «Идиоты, спасибо!»

  За те, що начебто з їх легкої руки Феміда позбавила не так картки для голосування, як правил користування нею. Бо голосувати в більшості, нібито, змушують за суворими інструкціями.

  Ігор Марков, народний депутат фракція Партії регіонів: «Получил бумажку, карточку дали (их еще сдавать надо), пришел и кнопку надави, и в туалет по расписанию».

  Уже чужий серед своїх, Марков сипле відвертостями: тих, хто партії не слухається, виховують або й карають, чемні ж – заробляють валютні бонуси до чорної зарплати.

  Ігор Марков, народний депутат фракція Партії регіонів: «Если ходишь и дисциплинированно голосуешь – тебе платят 5 тысяч долларов в месяц. Если выступаешь – еще 5».

  Махати в Раді кулаками або ходити на теле-ефіри – це ще по «п'ятірці» американських. Підраховує: заробітки колег сягають і 20-ти тисяч доларів на місяць.

  Михайло Чечетов, народний депутат, фракція Партії регіонів: «Не надо говорить глупости, тем более того, что не соответствует действительности».

  «Емоціями» називає відвертості вчорашнього соратника регіонал із мандатом. Каже, голосують регіонали безплатно і по совісті. А списки з плюсами і мінусами – роздають, але це – щоби депутатам легше було.

  Михайло Чечетов, народний депутат, фракція Партії регіонів: «Суть закона, позиция фракции, аннотации, аргументи, плюси, минусы».

  Політолога Олексія Гараня платні голосування не дивують. Каже – в українській політиці багато що вирішується конвертами. А тепер і карається – позбавленням мандата. Схема ж бо вже відпрацьована.

  Олексій Гарань, політолог: «Це можна трактувати таким чином, що “хлопці, ви голосуйте так, як треба, бо інакше ми всіх вас можемо позбавити мандатів, бо механізм – ось він, ми його випробували”».

  Жертва механізму з поразкою не мириться. Відвойовувати свій мандат збирається не лише в Європейському суді – ще й проситиме втручання Гаранта.

  Інна Неродик, Азад Сафаров, Андрій Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Австралієць здійснив найшвидшу пішу навколосвітню подорож
  Наступний матеріал
  В Єнакієвому дитина впала з 10-го поверху довгобуду [відео]