dumskaya.net

Маккейн в Одесі: Росія - це газозаправна станція, яка прикидається країною

Сенатор Джон Маккейн прибув до Одеси з робочим візитом, зустрівся з губернатором Саакашвілі і поспілкувався з журналістами в Будинку прийомів ОДА в Санаторному провулку.

Найперше Маккейн висловив захоплення відважним народом України, який зустрів російську агресію, повідомляє "Думская".

Сенатор також розкритикував американський уряд за те, що українцям не змогли надати сучасну зброю: "Для нас, американців, це ганьба, що ми не можемо надати сучасну зброю українцям, які ведуть цей нерівний бій з росіянами". Маккейн згадав і про Майдан, наголосивши, що для нього було честю бачити, як українці повстали проти корумпованого і злого уряду. "Зараз завдання для всіх нас, щоб прагнення і завдання Майдану реалізувалися. Дуже важливо, щоб в Україні тривав процес реформ і боротьби з корупцією", - підкреслив американський політик.

На запитання журналістів, що він сказав би президенту Росії під час зустрічі, Маккейн відповів: "Ми знаємо пана Путіна як хулігана і людину, яка любить лякати слабких. Я часто говорив, що Росія - це газозаправна станція, яка прикидається країною. Найбільше їх економіка залежить від нафти. Ціна на нафту буде падати, і він зіткнеться з труднощами у країні. Якби я побачився з Путіним, який наклав на мене санкції, я б подякував йому за це, бо ці санкції я вважаю честю за підтримку України. Я сказав би йому, що він знаходиться на хибній стороні історії. Рано чи пізно його агресії, авантюрам, корупції та іншим неподобств буде край".

За інформацією видання, голова Одеської ОДА Саакашвілі розповів, що в ході візиту сенатора Маккейна проведуть по історичному центру міста, покажуть Потьомкінські сходи і зводять в Оперний театр.

Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року Маккейн заявив, що Росія поставила під загрозу світовий порядок і що це ганьба і сором.

Попередній матеріал
Експерт: Ключова проблема всіх реформ в Україні – це рівень довіри суспільства
Наступний матеріал
28-29 вересня у Мінську говоритимуть про наміри бойовиків провести вибори – Безсмертний
Теги:
Loading...