Магера: Вибори до ВР мають відбутися раніше, ніж у 2012 р.

  Чергові вибори до Верховної Ради мають відбутися раніше, ніж у 2012 році, точніше - наприкінці березня 2011 року. Про це заявляє заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера.
  За його словами, оскільки політреформа 2004 року скасована, у країні діє Конституція 1996-го року. Магера не виключив, що найближчим часом ЦВК звернеться до Конституційного Суду за тлумаченням закону.

  Андрій Магера, член ЦВК: "У нас діє Конституція у редакції від 28 червня 1996. Там зазначено, що чергові вибори у Верховну раду України відбуваються у останню неділю березня четвертого року повноважень ВР. Якщо хтось хоче висмикувати і трактувати окремі положення і трактувати, що одні діють а другі не діють - я вважаю, що це помилкова позиція. Конституція діє у повному обсязі і її верховенство забезпечується на всій території України щодо всіх суб`єктів правовідношень".

  Нагадаємо, якщо не керуватися положеннями Конституції 1996 року, вибори до Верховної Ради мають відбутися у 2012, саме тоді спливе п`ятирічний термін на який обирали депутаnів нинішнього скликання.  

  Попередній матеріал
  Ганна Герман потрапила до лікарні
  Наступний матеріал
  Скандал довкола карикатури на Обаму у Колорадо
  Теги: