Магера: КСУ зволікає із визначенням дати наступних виборів

  Конституційний суд зволікає із визначенням дати наступних парламентських виборів. Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.
  Він нагадав що 19 жовтня Центрвиборчком звернувся з конституційним поданням щодо термінів повноважень народних депутатів шостого скликання. Рішення суду стало би підставою для встановлення дати чергових виборів до верховної ради. Андрій Магера наголосив  що йдеться лише про забезпечення основних прав виборців. Згідно із Конституцією 1996 року, яка тепер діє, вибори мали би відбутися 27 березня 2011 року. ЦВК повинна була б оголосити про початок виборчої кампанії вже 22 листопада. Конституційний суд досі не відкрив провадження справи.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Я не розумію, що можна робити понад три тижні в Конституційному суді, щоб саме з такого аспекту, такого важливого питання понад три тижні не було жодної інформації, навіть про відкриття конституційного провадження. Вже не кажучи про те, що ми просили розглянути наше подання за прискореною процедурою".

  Нагадаємо, до КСУ звернувся і український парламент із законопроектом про внесення змін до Конституції щодо визначення дати проведення парламентських та президентських виборів. За цим документом, українці мали би обирати народних депутатів наприкінці жовтня 2012 року. Останнє слово - за Конституційним судом.

  Попередній матеріал
  Пшонка запевнив у відсутності політики у справах проти опозиціонерів
  Наступний матеріал
  Сутички протестувальників з поліцією в центрі Афін
  Теги: