Контейнери у Сирії
Контейнери у Сирії Facebook/Тимчук

"Made in Ukraine" у Сирії: Тимчук розповів про нову провокацію проти України

  До рук сирійських військових потрапили контейнери, вироблені кустарним методом. Утім, на них був напис "Вироблено в Україні"

  У Сирії з'явилися контейнери з нібито українським маркуванням. Таким чином невідомі намагаються дискредитувати Україну. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  "За оперативними даними групи ІС, на території Сирії, в окремих воєнізованих формуваннях, з'явилися контейнери з маркуванням, яке вказує на їх нібито виготовлення в Україні (фото додаються). За попередньою оцінкою українських військових фахівців, за зовнішнім виглядом зазначені предмети нагадують контейнери для транспортування і зберігання урану (можливо ртуті)", – зазначив Тимчук.

  Водночас вітчизняні експерти однозначно стверджують: ці контейнери є продуктом кустарного виробництва, хоча і схожі на вироблені промисловим шляхом. Подібні маркування та написи в Україні не використовують.

  "У зв'язку з цим ми припускаємо, що напередодні президентських виборів в Україні, на території Сирії з використанням воєнізованих формувань, які беруть участь у конфлікті, невстановленими особами може готуватися провокація з метою дискредитації України і вищих посадових осіб нашої держави", – резюмував координатор групи ІС.

  Попередній матеріал
  Ще й дітей привчають: у Росії з'явилася нова дитяча гра "Наші в Солсбері"
  Наступний матеріал
  Снігу насипле до 15 см: на Київ насуваються хуртовини
  Loading...