Литвин вважає, що концепція виборчого законодавства має започаткувати дискусію

  Концепцію нового виборчого законодавства було оприлюднено для того, щоб започаткувати дискусію і заміряти політичну температуру довкола найгостріших питань виборчого законодавства, вважає голова Верховної Ради Володимир Литвин. Про таке він заявив в ефірі «5 каналу».
  «На сьогодні є тільки ескіз, є, так би мовити, концепція, яка інтерпретована робочою групою і керівництвом робочої групи. Тим паче, що з цієї концепції виділені вузлові, болючі, дискутивні моменти. Я вважаю, що це зроблено, для того щоб прозондувати почву, для того, щоб започаткувати дискусію, для того, щоб відчути температуру – це замір політичної температури. А тоді виходити на рішення, які будуть мати більш прийнятний, більш компромісний характер», - заявив Литвин.
   
  «Я переконаний, щоб робоча група продовжила свою роботу. Після того, як проект буде напрацьований – провести його широке обговорення і якщо ми відчуємо, що в принципових питаннях є те, що ми можемо назвати, навіть за українськими мірками, компромісом, направити цей проект до Венеціанської комісії», - додав спікер.        
  Попередній матеріал
  У Нікітському ботанічному саду розквітли 28.000 тюльпанів
  Наступний матеріал
  Литвин не претендує на перші місця в історії
  Теги: