Луценко вважає інцидент у аеропорту Франкфурта - вичерпаним

  Юрій Луценко не даватиме дозволу на оприлюднення матеріалів німецької сторони - щодо розслідування інциденту за його участю в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

  Про це чільник МВС заявив відповідаючи на запитання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради. Члени комісії пояснюють - додаткові матеріали їм потрібні, щоб з`ясувати, чи справді німецька поліція перевищила свої повноваження. Адже тоді Україна отримає право вимагати вибачень. Юрій Луценко наголосив - проти нього та його сина німецька прокуратура не порушила ані кримінальної, ані адміністративної справи. Міністр заявив - він вважає інцидент вичерпаним, утім, на його думку, в Україні з цього намагаються, цитуємо, "роздути політичний конфлікт".

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "В вас на руках відповідь прокуратури міста Гессен, який чорним по білому, як викажете, написано про відмову проваджень кримінальної справи. Я вважаю, що саме цим фактом має користуватися українська громадськість при обговоренні цього питання, а не шукати причини цього. Я не думаю, що справа народних депутатів України - вивчати причини і об`єктивність німецького прокурора".

  Нагадаємо, 6-го травня в аеропорту Франкфурта німецька поліція затримала Юрія Луценка та членів української делегації. Серед них був і 19-ти річний син міністра, який начебто чинив опір поліції. Після цього Партія регіонів заблокувала парламент з вимогою відставки міністра.

  Попередній матеріал
  У Лондоні відкрили меморіал жертвам вибухів у метро
  Наступний матеріал
  Радбез ООН засудив північно-корейські запуски ракет
  Теги:
  Loading...