Луценко розповів подробиці інциденту в Німеччині

  Справу Юрія Луценка та його сина у Німеччині закрили. Про це заявив сам міністр внутрішніх справ в ефірі телеканалу "України". Він визнав, що згадував нацистське минуле Німеччини під час інциденту в аеропорту Франкфурта. Зокрема на фразу "тут у вас немає прав" - міністр внутрушніх справ сказав, що з 45-го року їх має і зараз не часи гітлерюгенлу.

  У п`ятницю справа українського урядовця отримала новий виток. Опоненти у Верховній Раді нарешті домовилися, що далі робити з паном Луценком. Вони звернулися до Уряду із проханням відсторонити головного мілціонера з посади на тиждень і за цей час провести розлідування подій в німецькому аеропорту. Юлія Тимошенко заявила, що виконає постанову Парламенту.

  Нагадаємо, 4-го травня Юрія Луценка, його сина та делегацію МВС в аеропорту Франкфурта зняли з рейсу під час польоту до Сеула. У них відбулася сутичка і словесна перапалка з працівниками "Люфтганзи" та німецькою поліцією. Німецький таблоїд "Більд" описав ці події як п`яний дебош українського урядовця. Юрій Луценко стан сп`яніння заперечує і обіцяє відсудити свою репутацію.

  Попередній матеріал
  Масові протести профспілок у ЄС
  Наступний матеріал
  Президента Парагваю оштрафували на $104 за порушення ПДР
  Теги:
  Loading...