Луценко подав у відставку

  Через скандал - у відставку. Міністр внутрішніх справ написав заяву про бажання скласти повноваження. Документ - вже на розгляді Верховної Ради.

  Таким чином, Юрій Луценко відреагував на інцидент в аеропорту Франкфурта-на-Майні, де його разом із сином зняли з рейсу. За інформацією німецької преси, високопоставлені українці влаштували п`яний дебош і побили поліцейських.  Сам урядовець це заперечує і запевняє, що це німецькі правоохоронці поводилися некоректно. Він навіть не виключає спланованої провокації. Кар`єра Юрія Луценка тепер у руках депутатів. Адже звільнити його можна лише у Верховній Раді. Поки що голосів для цього немає.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Я став жертвою конфліктної побутової ситуації, яка на жаль вилилася в крупний політичний скандал через внутрі українську домашню війну. Я не намірений її продовжувати. Я зробив свою заяву і чекаю рішення парламенту. Після остаточного рішення парламенту, яке сподіваюся буде сьогодні, з огляду на те. що ПР ще вчора внесла проект постанови, а я подав офіційну заяву для того, щоб згідно конституції Пардамент міг розглянути цю заяву. Я чекаю на рішення парламенту, після якого очевидно я можу продовжити коментувати".

  Попередній матеріал
  У СБУ здивовані рішенням суду затримати Дурдинця
  Наступний матеріал
  $3 млрд може отримати Україна від МВФ в рамках третього траншу кредиту
  Теги:
  Loading...