Лук’янов:Потрібно створити ідеальну модель розвитку економіки

  Населення України не вірить жодній особі яка керує країною, і для того щоб влада краще працювала, потрібно лише створити ідеальну модель економічного розвитку.

  «Ми мусимо більш ретельно підійти до опрацювання бюджету на наступний 2012 рік.і над цим урядова команда вже працює. Працює досить ретельно, і є пропозиції. Але є різні думки, є різні підходи. Є одна стратегічна лінія яку нам нав’язує МВФ,  враховуючи ті заборгованості, які минула команда накопичила. Це досить жорсткий бюджет, зменшення соціальних видатків, підвищення витрат на енергоносіїв і це в першу чергу стосується населення. Тому такі жорсткі кроки ми не бажаємо приймати і ми ведемо перемови для тог щоб уникнути таких кроків», заявив Владислав Лукянов народний депутат, партія регіонів в ефірі «5 каналу».

   

  Є інша модель розвитку економіки. Це пришвидшення зростання ВВП, але ми знаємо що завжди ціною зростання більш стрімкого піднесення економіки є підвищення інфляційного очікування ризикуючи інфляційними очікуваннями – додав В.Лук’янов.

   

  Попередній матеріал
  У Китаї зіткнулися 30 вантажівок - 6 загиблих
  Наступний матеріал
  Толстов:Підписання нового договору не готувалося заздалегідь
  Теги: