Лук’яненко:Україна 70 років перебувала у комуністичній окупації

  Перед тим як стати незалежною, Україна пройшла велику школу виживання. На сьогоднішній день вона перебуває у зовсім іншому стані, змінилася політика, влада пропагує зовсім інше бачення.

  «Сам процес творення незалежності України виявився складнішим ніж ми припускали, ніж можна було припускати. Наприклад, як 1991 року ми проголосили незалежність, але в національно-демократичних силах, які були у ВР у вигляді народної ради, там нас було 125 чи 124 чоловік. Ми представляли той знаєте такий патріотичний напрямок в українському суспільстві, який боровся за незалежність, який кінець-кінцем переміг Російську імперію і завершив боротьбу. Але в нас не вистарчило сил замінити окупаційну адміністрацію. Окупаційна адміністрація комуністичного режиму мурдувала українську націю 70 років. Нам не вистарчило можливості, сили її замінити», заявив Левко Лук’яненко, перший повноважний посол України в Канаді, письменник і політв’язень багатьох таборів в ефірі «5 каналу».

  Ми їздили в усі куточки України, пропагували незалежність, щоб люди зрозуміли, що їм потрібно сприйняти незалежність, увійти у європейський рівень – додав Л.Лук’яненко.

  Попередній матеріал
  У Харкові розгорнули новий найбільший прапор України [відео]
  Наступний матеріал
  Лук’яненко:Заборона української мови призупинила розвиток України
  Теги: