Лозінського позбавили депутатства (репортаж)

  Підозрюваний у вбивстві депутат позбувся мандата. БЮТівець Віктор Лозінський особисто написав заяву про бажання позбутися посади. Її задовольнили 415 народних обранців. До сесійної зали пан Лозінський не з`явився. Цього дня його не бачили ні колишні соратники, ні спікер. Місцезнаходження підозрюваного невідоме навіть його адвокату. Пошуки Віктора Лозинського - уже не справа БЮТу - кажуть біло-сердешні. Знайти його має Генеральна прокуратура, яка напередордні попросила Парламент дати дозвід на арешт.

  Пози - ті самі. Залишити трибуну і президію регіонали погоджуються лише заради одного - позбавити повноважень БЮТівця Віктора Лозінського, причетного до вбивства жителя Кіровоградщини. Регіонали згадують - ще тиждень тому деякі БЮТівці пропонували присвоїти Лозінському звання героя.

  У них є два шляхи - або подання Генпрокуратури на притягнення депутата до кримінальної відповідальності та взяття під варту як звинуваченого у вбивстві. Або заява про позбавлення депутатських повноважень - яку написав сам Лозінський. Другий - юридично простіший. За - майже усі.

  Особисту заяву Лозінського спікеру просто передали.

  Чимало хто з парламентаріїв сумнівається: що Лозінський усе ще в Україні. Коли востаннє з ним спілкувалися - не пригадують. Дехто переконує журналістів - бачив його на засіданні фракції навіть у п`ятницю, та лідер БЮТівців - не помітив.

  Ховатися від слідства Лозінському - нічого, переконаний депутат. Та Генпрокуратура уже почала шукати його. Доручила МВС знайти та доставити обвинуваченого у вбивсті. Додзвонитися до Віктора Лозінського на його особистий телефонний номер - марна справа. Абонент упродовж дня - недосяжний.

  Його адвокат Роман Денисюк також не знає, де його підзахисний. Каже останнній раз спілкувався з ним у четвер, коли той ще був депутатом.

  Після зняття повноважень із зниклого депутата, його екс-колеги стати до роботи не спромоглися. Це - єдине рішення Парламенту під час позачергового засідання. Ані про соціальні стандарти, як того вимагають регіонали, ані про кадрові ротації, яких прагнуть БЮТівці - домовитися не змогли.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Поблокували - розійшлися. Обидва позачергові зібрання на тижні минули у схожій атмосфері. З`ясування хто чого хоче і у якій послідовності. Продовжать робити це з понеділка".

  Ольга Сніцарчук, Дмитро Большаков, Ілля та Максим Шинкаренки, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (11.9Мб)

  Попередній матеріал
  Церемонія прощання з Майклом Джексоном відбудеться 7 липня
  Наступний матеріал
  У Києві вімкнули гарячу воду
  Теги:
  Loading...