freesmi.by

Лінкявічус: Не можна вимагати від України виконання "Мінська" без гарантії безпеки

  Головною умовою для виконання Україною Мінських домовленостей щодо децентралізації є виведення російських військ з України та відновлення контролю на кордоні

  Не можна вимагати від України виконання "Мінська" без гарантії безпеки. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус перед засіданням Ради ЄС із закордонних справ у понеділок, повідомляє "Укрінформ".

  "Найпершою є безпека. І лише далі можна виконувати інші умови. Ми не можемо формально читати домовленості. Як ми можемо примусити українську сторону ухвалити важливі рішення щодо децентралізації, коли ми не бачимо перспектив у поліпшенні безпекової ситуації, відновлення контролю над кордоном, виведення озброєння з території країни, що не зроблено?" - наголосив Лінкявічус.

  Крім того, він зазначив, що влітку міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять питання імплементації Мінських домовленостей, щоб ухвалити рішення про продовження санкцій проти Росії.

  Нагадаємо, Литва буде наполягати, щоб санкції ЄС і міжнародні санкції проти Росії, пов'язані з окупацією півострова, тривали до того часу, доки РФ не відмовиться від незаконно окупованої території.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині ліквідували угруповання наркоторговців
  Наступний матеріал
  У Туреччині заблокували доступ до соцмереж через поширення фото жертв теракту
  Теги:
  Loading...

  Лінкявічус: Україна має значний потенціал щодо балтійсько-чорноморського співробітництва

  Лінкявічус про етапування Сенцова: У кращих традиціях ГУЛАГу

  Лінкявічус до РФ: Неохідно виконувати Мінські угоди