Лідери політичних партій вже проголосували [відео]

  До обіду прийшли на столичні дільниці виконувати громадянський обов’язок політичні лідери. Уранці проголосували Віктор Янукович та Володимир Литвин, а також Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Петро Симоненко та інші. А Олегу Тягнибоку вдалося здійснити волевиявлення з другої спроби. Не минулося без інцидентів.

  Два десятки правоохоронців довкола будівлі, неподалік - ще три автобуси з міліціонерами. А на вході - рамка-металошукач. Так з о пів на восьму ранку зустрічає виборців дільниця Оболонського району Києва, де чекають на Віктора Януковича.

   Виборці: "Під каждим кустом сидить сотрудник СБУ, работник милиции. Очень неприятно и жутко".

  Виборці: "Мне оно неприятна эта ситуация потому что я должна была открыть сумку, показать что у меня в сумке".

  Голосувати Президент приїхав близько о пів на одинадцяту. Вкинувши бюлетені, виступив з короткою промовою. Чим зірвав аплодисменти виборчої комісії.

  Віктор Янукович, президент України: "Оплески..."

  Виборці: "Как настроение, Виктор Федорович?"

  Прездинет показує - що хороше)

  А от іншим виборцям настрій зіпсували президентські охоронці. Ця жінка навмисне приїхала з Донеччини - щоби просити главу держави допомогти. Каже: має дитину-інваліда, на прожиття - не вистачає грошей. Уже писала листи на Банкову, а отримувала відписки. Тож сьогодні зважилася звернутися особисто. Проте - опинилася у райвідділку міліції.

  Неля Реутова: "Я просто сидела на выборчей дильнице на лавке и я ни словом, ни делом не нарушала ни порядок, ничего. Меня это самое просто через черный вход выволокли из этой выборчей дильницы и овезли в оболонский райотдел. После без всяких объяснений меня отпустили". 

  Охоронці запевняють: усе згідно з законом. 

  Згідно статті 17 про державну охорону пункт 3 - ми маємо право обмежувати прохід під час з’їздів охоронних заходів. 

  Прем`єр прийшов голосувати - з дружиною. Територію по периметру дільниці - від автомобілів очищають держохоронці та міліціонери. ДАІшники навіть самі відганяють машини.

  Без супроводу натовпу охоронців - проголосував спікер. Володимир Литвин навіть у черзі до кабінки постояв. А потім зізнався:

  Володимир Литвин, голова Верховної Ради: "Тривогу якусь відчуваю, тому що я не виключаю спроб організувати вразі якщо результати не будуть співпадати із планами, організовувати ті чи інші акції".

  Виконати свій громадянський обов`язок - з дружинами - прийшли Віталій Кличко, Олександр Турчинов та  Арсеній Яценюк. А голова ради об`єднаної опозиції - на дільниці ще й зустрівся із Петром Симоненком. Проте політичні опоненти одне одного ніби і не помітили, хоч і стояли поряд.

  А от Олег Тягнибок - приходив до виборчої дільниці двічі. До обіду проголосувати не зміг, бо взяв із собою закордонного паспорта.
   
  Ксенія Дворнікова, Марія Коренюк, Дар’я Феденко, Азад Сафаров та Андрій Ковальов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  6 годин триває голосування українців на парламентських виборах
  Наступний матеріал
  Сайти деяких політичних лідерів перестали працювати
  Теги: