Левченко і Пилипишин вважають недоцілним перевибори на 223-му окрузі [відео]

  Недоцільним назвали рішення ЦВК про проведення повторних виборів кандидат у столичному окрузі 223 свободівець Юрій Левченко та представник самовисуванця Віктора Пилипишина.

  Обидві сторони впевнені у своїй перемозі, тож підстав для повторного голосування не бачать. Представник "Свободи" Юрій Левченко називає дану ухвалу Центрвиборчкому - грубою помилкою, адже за його словами має на руках всі протоколи з мокрими печатками, що засвідчують його перемогу. Сторона головного опонента - Віктора Пилипишина - теж не вбачає доцільності у перевиборах. Втім у разі повторного голосування сподівається на перемогу в окрузі з великим відривом. Окружком номер 223 має продовжити перерахунок бюлетенів з 11-ти дільниць. Утім рахуватимуть лише по загально державному округу.

  Ольга Гагаріна, голова ОВК №223: "Цвк прийняло рішення про визнання виборів такими, що не відбулися в частині одномандатного виборчого округу".

  В`яЧеслав Боядін, довірена особа Віктора Пилипишина: "Не знаю, з якою метою була прийнята ця постанова. Мені здається, якщо все-таки будуть призначені перевибори, то ми отримаємо на них перемогу ще більшу, ніж ми плануємо отримати зараз".

  Юрій Левченко, кандидат у народні депутати: "Якщо вони справді призначили перевибори, я вважаю, що це абсолютно неправильно. Є чіткий переможець, є всі протоколи з мокрими печатками. Все, шо на мою думку, треба було зробити ЦВК - це взяти контроль над процесом і використовуючи ці протоколи, які є з кожної дільниці - встановити результати виборів".

   

  Попередній матеріал
  МВС: міліція біля ЦВК діє в межах законів [відео]
  Наступний матеріал
  Яценюк, Кличко і Тягнибок переконані у перемозі опозиції в усіх спірних регіонах
  Теги: