Леоніда Кучму викликають на допит у Генпрокуратуру

  Він має з`явитися на 10:00 ранку до слідчого Владислава Грищенка, який веде справу Ґонґадзе. Про це повідомляє сайт колишнього Президента. Заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін сьогодні підтвердив, що проти Кучми порушили кримінальну справу.

  А плівки колишнього майора Держохорони Миколи Мельниченка - визнані речовим доказом. До справи про убивство Георгія Ґонґадзе долучили епізод викрадення і побиття журналіста Олексія Подольського. Заступник Генпрокурора заявив, що слідчі опрацьовують як організаторів, так і посібників і можливих замовників убивства. Водночас питання кваліфікації злочину поки що, за словами Кузьміна, передчасне. Екс-Президенту можуть закинути "перевищення влади, незаконне розпорядження посадовим особам МВС, яке призвело до вбивства журналіста".

  Ренат Кузьмін: "Леониду Даниловичу Кучме ограничен выезд на пределы Украины. Соответствующее постановление передано в Государственную пограничную службу. Кучма Леонид Данилович подозревается в превышении власти в даче незаконных распоряжений должностным лицам Министерства внутренних дел, которые привели впоследствии к убийству журналиста. Расследование этого дела ведется интенсивно и, надеюсь, в ближайшее время будет завершено".

  Попередній матеріал
  На Київщині зібралися молоді лідери самоврядування
  Наступний матеріал
  Литвин прокоментував порушення кримінальної справи проти Кучми
  Теги: