independent.co.uk

Ле Пен пообіцяла в разі перемоги на президентських виборах визнати Крим російським

Крім того, лідер французької ультраправої партії вважає санкції проти Росії "безглуздими" та "несправедливими"

Кандидат у президенти Франції та лідер ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен обіцяє у разі перемоги на виборах нормалізувати відносини з Росією та визнати анексований Крим російською територією. Про таку заяву стало відомо з інтерв'ю, що було опубліковане російською газетою, передає DW.

"Так, після референдуму, який показав згоду народу приєднатися до Росії, я також визнаю Крим частиною РФ. Приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів, півострів ніколи не був українським. Я шкодую про те, що референдум, організований для демонстрації волевиявлення народу півострова, не сприйнятий в міжнародному співтоваристві та ООН", – розповіла Ле Пен.

Крім того, лідер французької ультраправої партії вважає санкції проти Росії "безглуздими" та "несправедливими". "Я маю намір надати Франції незалежність від США і НАТО і відновлю нормальні відносини між Францією і Росією, зокрема, шляхом зняття несправедливих і неефективних санкцій. Моя мета полягає в тому, щоб зробити Францію вільною, незалежною і шанованою", – зазначила Ле Пен.

Нагадаємо, згідно з даними французьких соціологів, Ле Пен має усі шанси вийти до другого туру президентських виборів у Франції, які відбудуться навесні 2017 року. За прогнозами, конкуренцію їй складе кандидат від консервативної партії "Республіканці" Франсуа Фійон, також відомий своїми проросійськими настроями. Згідно з соціологічним опитуванням, проведеним у грудні 2016 року, у перемозі Фійона впевнені 55 відсотків французів.

Попередній матеріал
Ситуація у Красногорівці: Окупанти активно штурмують українську лінію оборони
Наступний матеріал
В Україні стартували навчальні збори резервістів
Loading...
Прем'єр Франції офіційно подав свою кандидатуру для участі у президентських виборах

Прем'єр Франції офіційно подав свою кандидатуру для участі у президентських виборах

Партія Ле Пен програла у другому турі місцевих виборів у Франції

Партія Ле Пен програла у другому турі місцевих виборів у Франції

Прихильниця Путіна Ле Пен заявила, що ультраправі створять групу у Європарламенті

Прихильниця Путіна Ле Пен заявила, що ультраправі створять групу у Європарламенті