5.ua

Лавров обурений нав’язуванням Україні європейських прав людини [відео]

  За словами російського дипломата, в ОБСЄ принцип загальної безпеки має узгоджуватися з принципом неподільності свободи. Прямих коментарів подіям в Україні Лавров не надав, натомість, між рядкам, розкритикував позицію Заходу.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: «К сожалению, говорить о значительных подвижках не приходится. Разделительных линий на пространстве ОБСЕ меньше не стало. В торгово-экономической области предпринимаются попытки создать искусственный водораздел между интеграционными процессами в Евросоюзе и Евразии в русле логики "с нами или против нас". Попытки приспособить пространство ОБСЕ под интересы одной группы стран через агрессивное навязывание либеральных неотрактовок прав человека – губительно для всей европейской цивилизации».

  Ґідо Вестервелле, міністр закордонних справ Німеччини: «Коли ми, європейці, приїжджаємо на переговори до України – це не втручання у її внутрішні справи, а європейське питання. І ми нікому не дозволимо вказувати нам, як ми, європейці, маємо одне з одним спілкуватися. Москва має це затямити».

  Попередній матеріал
  Захарченко розповів, що шукає провокаторів і не збирається у відставку
  Наступний матеріал
  Пинзеник: у бюджеті буде «дірка» у 100 млрд. грн. [відео]
  Теги:
  Loading...