Ландіка виключили з ПР

  Романа Ландіка, який опинився в епіцентрі скандалу, бо привселдно побив дівчину, виключили із Партії Регіонів. Про це заявив голова Луганського осередку політсили Олександр Ткаченко. За його словами, таке рішення ухвалили на політраді.

  Утім, Ландік молодший усе ще при мандаті міського депутата. Позбавити його депутаства сьогодні під стінами Луганської міськради та під офісом батька Романа Ландика - депутата Верховної Ради вимагали учасники акції протесту. Вони влаштували театралізований збір коштів на купівлю гумової жінки для депутата-забіяки та поклали біля стін міськради криваві відбитки долоней - як символ руки Ландіка після ресторанної бійки.

  Протестувальник: "Я протестую проти свавільної безкарної поведінки Романа Ландіка, який жорстоко побив жінку в ресторані. Він не має права представляти людей в міській раді".

  Нагадаємо, 4 липня близько третьої години ночі у ресторані "Баккара" у Луганську, Роман Ландік побив двадцяти річну модель. Стосовно депутата порушено кримінальну справу за статтею хуліганство. Зараз він перебуває у СІЗО Краснодару.

  Попередній матеріал
  Марадонна потрапив в аварію
  Наступний матеріал
  Засновник сайту "Вікілікс" прибув до Верховного суду Лондона
  Теги: