Ландік звинувачує Єфремова в політичному переслідуванні

  Роман Ландік звинувачує Олександра Єфремова - главу парламентської фракції Партії Регіонів у політичному переслідуванні проти нього. Таку заяву під час судового слухання зробив луганський депутат міської ради, звинувачений у побитті дівчини.

  Свою провину Роман Ландік заперечує. Підсудний наполягає, відеозапис бійки, який потрапив в ефіри телеканалів, був попередньо змонтований міліцією. Інцидент Роман Ландік назвав спланованою спецоперацією правоохоронних органів, спрямованою на політичне знищення його родини. А за цим усім стоїть глава парламентської фракції. Після двочасової промови Ландіка суддя оголосила перерву до наступного понеділка.

  Роман Ландік, обвинувачуваний: "Самый могущественный человек в Партии Регионов, могушественнее Могилёва, мы знаем Эфремова и его работу очень хорошо, то что я жив а не как Кушнарёв. Через его смерть Єфремов прошёл по карьере".

  Ігор Зазимкін, адвокат потерпілої: "Я не вижу политики это обыкновенное уголовное дело".

  Нагадаємо, 4 липня вночі в ресторані "Баккара" в Луганську  депутат  міськради Роман Ландік побив Марію Коршунову. 7 липня після порушення кримінальної справи він так і не з`явився на виклик до міліції, а за кілька днів його затримали у російському Краснодарі.

  Попередній матеріал
  Робити справжню ляльку-мотанку власноруч вчилися діти українських ВІП-ів
  Наступний матеріал
  Що дешевше електрообігрівач, то він небезпечніший
  Теги: