5.ua

Китай закликає США до стриманості і холоднокровності в українському питанні

    Голова Китайської народної республіки Сі Цзінпін заявив, що всі сторони, які пов‘язані із ситуацією в Україні повинні уникати нагнітання напруги та проявляти стриманість.

  Сі Цзінпін закликав США проявити холоднокровність, щоб не допустити нового витку загострення ситуації в Криму, передає Інтерфакс.

  "Китай займає об‘єктивну і справедливу позицію в українському питанні. Ситуація в Україні надзвичайно складна, в таких умовах всі сторони повинні проявити холоднокровність і стриманість, щоб не допустити виходу напруги на новий виток", - сказав голова КНР у телефонній розмові з президентом США Бараком Обамою.

  Він підкреслив, що українську кризу необхідно вирішити політико-дипломатичним шляхом.

  "Китайська сторона відкрита для підтримки всіх пропозицій та проектів, які допоможуть пом‘якшити ситуацію в Україні, готова продовжувати контакти із США та іншими зацікавленими сторонами", - сказав Сі Цзінпін.

  Відмітимо, Китай, який вважався союзником Росії, осудив дії РФ в Україні. Пекін заявив, що поважає суверенітет та територіальну цілісність України та виступає за невтручання у внутрішні справи країни.

  Попередній матеріал
  Кримська блокада українських військ - погляд зсередини
  Наступний матеріал
  У Бахчисараї викрали командира військової частини
  Теги:
  Loading...