Кириленко: доля демкоаліції залежить від БЮТ

  Чи існуватиме демократична коаліція надалі - залежить від БЮТ. Таку заяву зробив лідер НУ-НС В`ячеслав Кириленко після загальних зборів коаліції. За його словами, коаліція "буде врятована", якщо БЮТівці завтра не голосуватимуть за проект постанови щодо створення спеціальної парламентської комісії з внесення змін до Конституціїї. Про наміри голосувати "за" заявили "Партія регіонів" та комуністи. У фракції БЮТ заявляють, що наразі не визначилися.
  Тому взяли паузу і проводять засідання політради БЮТ, на якому мають вирішити як діяти далі. 

  В`ячеслав Кириленко, лідер фракції "Наша Україна - Народна самооборона": "Ми ініціювали, як фракція "Наша Україна - Народна самооборона" перші загальні збори коаліції тільки з метою врятувати коаліцію, а вона буде врятована, якщо завтра фракція БЮТ не буде голосувати проект постанови про створення тимчасвої спеціальної комісії щодо внесення змін до Конституції. Причому голосувати разом з регіоналами і комуністами. Оце одне похання у нас як фракціїї до партнерів по коаліція. і цьому було присвячене практично все обговорення".

  Іван Кириленко, лідер фракції БЮТ: "Зараз кожна фракція проведе свої збори , бо багато виносилося поточних питань, законопроектів, ми зробили перерву і домовилися так , що проекоментуємо після того, як приймемо завтра рішення".

  На зборах парламенської коаліціїї також озвучили питання щодо відставки голови Секретаріату Президента Віктора Балоги. Таку пропозицію висунув народний депутат від НУ-НС Олександр Омельченко.

  Віктор Таран, народний депутат, БЮТ: "Стосовно чи бют вимагає відставки Віктора Балоги, то це була пропозиція від представника "Нашої України, конкретно про відставку Балоги була від депутата НУ-НС Олександра Омельченка він сам вийшов і запропонував за це проголосувати, тобто більше це йшло від "Нашої України".
  Попередній матеріал
  Станцію метро "Львівська брама" відкриють до Євро-2012
  Наступний матеріал
  В Україні не вистачає працівників в`язниць (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...