Київ, Львів, Харків і Донецьк прийматимуть Євро-2012

  Київ, Львів, Харків і Донецьк прийматиме чемпіонат Євро-2012 від України. Ці міста сьогодні назвав Виконком УЄФА. Відомство також повідомило, що фінал турниру відбудеться в українській столиці. До 30 листопада українським містам потрібно було виконати низку умов УЄФА.

  Чи не найбільше рішенню УЄФА радіють у Донецьку. Містяни кажуть - не могли уявити Єврочемпіонату без участі "Донбас-арени".

  На позитивне рішення Європейської футбольної асоціації вплинуло те, що Донецьк попри проблеми із фінансуванням, виконав усі вимоги відомства, переконані чиновники. У місті подолали дефіцит готельних номерів. В аеропорту триває спорудження злітно-посадкової смуги та аеровокзального комплексу. За попередніми підрахунками, будівництво у місті повної інфраструктури для Євро-2012 коштуватиме від 6 до 8 мільярдів гривень. 

  Спільною перемогою влади та мешканців міста називає рішення УЄФА мер Львова. В Асоціації він бачить партнерів та соратників львів`ян.

  У Харкові новині з Португалії зраділи, хоча й не здивувалися. Місто за два з половиною роки із розряду резервного перейшло у таке, чия готовність приймати груповий турнір не піддавалася сумнівам. За тиждень до рішення Виконкому УЄФА у місті відкрили після реконструкції оновлений стадіон "Металіст".

  По чотири міста в Україні та Польщі, де пройдуть матчі чемпіонату, виконком УЄФА визначив ще у травні. Проте українським містам до 30 листопада потрібно було виконати низку умов, висунутих футбольною асоціацією. Якби одне з них не відповідало б вимогам, прав на Євро-2012 могли позбутися два міста. Адже турнір може відбуватися лише у форматі "4х4" або "6х2".

  Юлія Божко, Олександр Ваврищук, Микола Піддубний, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Румунії перерахують голоси на президентських виборах
  Наступний матеріал
  У Лондоні представили "Аватар" Камерона
  Теги: