КВУ: вибори у Києві відбуваються без серйозних порушень

  Мешканці столиці сьогодні обирають нового міського голову та депутатів до Київради. З сьомої ранку голосування розпочалося на усіх дільницях, яких у Києві відкрилося понад тисячу. Щоправда, явка на виборах поки що не висока. Станом на 12-ту годину вона становила лише 15% відсотків.
  У Комітеті виборців кажуть: голосування відбувається спокійно, жодних серйозних порушень наразі не зафіксували. А головною претензією комітету залишається низька якість списків на кожній з дільниць. Зокрема, у реєстрах є неточності, які виправляли ще після виборів трирічної давнини. А молоді люди, яким нещодавно виповнилося 18, масово не знаходять себе у переліках. Крім того, у комітеті стурбовані великим розміром виборчого бюлетеня. Через свою довжину - а це майже метр - вони займають багато місця у скриньках, через що урни швидко переповнюються. КВУ просить  виборців щільніше згортати бюлетені, а членам комісій - лінійками "утрамбовувати" їх у скриньках.

  Про спокійний перебіг голосування кажуть і правоохоронці. Столична міліція і прокуратура серйозних порушень не зафіксували. Лише на одній з дільниць у Голосіївському районі затримали трьох осіб, які намагалися винести бюлетені. За цим фактом міліція розпочала перевірку.
  Попередній матеріал
  Кияни обирають нового мера та нову Київраду
  Наступний матеріал
  На Рівненщині - день жалоби за загиблими у вчорашньому ДТП
  Теги: