5.ua

КВУ: Кожен третій виборець піде голосувати в неділю на повторні вибори [відео]

  Кожен третій виборець піде голосувати в неділю на повторні вибори в 5-ти Округах. Такі прогнози озвучили в Комітеті виборців України.

  Експерти кажуть, очікували нижчої явки перед новорічними святами, утім протести на майданах мобілізували виборців. Більше, ніж очікували, буде і спостерігачів. Нагадаємо, в неділю, 15-го грудня в Україні мають відбутися повторні вибори народних депутатів на 5-ти Округах - 94-му в Обухові Київської області, 194-му в Черкасах, 197-му в Каневі, Первомайському 132-му та столичному 223-му. У цих Округах ЦВК не змогла встановити результати волевиялення на парламентських виборах 2012-го.

  Олександр Черненко, голова комітету виборців України: «Якщо ви бачите порушення, якщо ви бачите каруселі під дільницями, якщо вас примушують іти голосувати і показувати, за кого ви проголосували і ви цього не хочете, звертатися до правоохоронних органів, до спостерігачів. Я думаю, вибори будуть не простими, але вистачить глузду в тих, хто якісь кризові сценарії планує, їх не допустити».

  Попередній матеріал
  Міліція затримала телефонного мінера аеропортів і вокзалу
  Наступний матеріал
  Єврокомісія пропонує Україні допомогу в процесі отримання кредиту від МВФ [відео]
  Теги:
  Loading...