Кучма у Донецьку пробує домовитись про врегулювання на Сході

  У Донецьку 23 червня проходить засідання Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану Президента по врегулюванню ситуації на сході України. Мета засідання - визначення етапів реалізації мирного плану.


  Про це повідомляється у офіційному інтернет-представництві президента України.

  У переговорах у Донецьку беруть участь Спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ Хайді Тальявіні та Надзвичайний і Повноважний посол Російської Федерації Михайло Зурабов. За ініціативою Глави держави, у засіданні братиме участь другий Президент України Леонід Кучма.

  Перед від’їздом контактної групи до Донецька Президент України Петро Порошенко прийняв її учасників у Києві.

  "Участь Леоніда Кучми свідчить про високу увагу Президента України до цієї місії", -- заявив Глава української держави.

  У зв’язку із захопленням регіональних відділень Національного банку і Державного казначейства Петро Порошенко віддав доручення забезпечити соціальні виплати через Київ. Президент України також висловив упевненість, що в разі звільнення будівель регіональних представництв НБУ і Держказначейства і припинення захоплення інкасаторських автомобілів соціальні виплати вдасться відновити і на місцях.

  Нагадаємо, перше засідання Тристоронньої контактної групи відбулося 8 червня у Києві. Тоді Україну представляв посол України у Німеччині Павло Клімкін, якого нещодавно призначено Міністром закордонних справ України.

  За дорученням Глави держави сьогодні в Люксембурзі на засіданні Ради ЄС із закордонних справ Павло Клімкін представить мирний план Президента з врегулювання ситуації на Сході країни.
  Попередній матеріал
  РНБО: Станом на 17:00 на Сході припинено бойові дії
  Наступний матеріал
  Національна спілка письменників спробує повернути собі свою будівлю