5.ua

Кучма: Путін вішає локшину на вуха всьому світу

  "Локшиною", яку той "вішає на вуха всьому світу" назвав чергову заяву Путіна про відведення військ другий президент України Леонід Кучма. Про це він заявив під час круглого столу національної єдності в Миколаєві.


  "Каждый день войска от Украины отводят, а они на том же месте все остаются. Ну, ладно украинцам можно лапшу на уши навешать. Но миру зачем вешать лапшу?" – риторично запитує Леонід Кучма.

  Також політик розкритикував вчорашнє повідомлення Дмитра Медвєдєва про те, що Росія не брала на себе зобов’язань гарантувати територіальну цілісність України.

  Леонід Кучма обурений: "Он заявил, что никогда Россия не брала на себя ответственности территориальной целостности. Ну, я не могу назвать это такими словами, которые я думаю на самом деле. Ладно, на меморандум он чихает 94-го года. Но договор 97-го года, который я с Ельциным подписал – там пунктов 5, где территориальная целостность Украины и так далее. Так что это такое?"

  Нагадаємо, третій раунд національного круглого столу стартував сьогодні у Миколаєві. Раніше його планували провести у Донецьку. Під час сьогоднішнього засідання регіонал Новинський запропонував владі розпочати співпрацю з терористами і російськими агресорами - це, мовляв, сприятиме подоланню кризи.
  Попередній матеріал
  Українська діаспора надішле на вибори більше 400 спостерігачів
  Наступний матеріал
  ДАІ почало видачу посвідчень нового зразка
  Теги:
  Loading...