Кучма про переговори у Мінську: Немає прогресу у питанні безпеки

Представник від України у Тристоронній контактній групі сподівається на позитивні результати зустрічі "нормандської четвірки"

Немає прогресу у питанні безпеки, ліпша ситуація у гуманітарному та економічному блоках. Про це заявив представник від України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, коментуючи переговори у Мінську. Утім, жодних подробиць з обох питань не уточнив. Лише висловив сподівання, що будуть позитивні результати зустрічі "нормандської четвірки".

Крім того, Кучма заявив, що контактна група жваво обговорює місцеві вибори на Донбасі, але наголошує, що їх проведення можливе лише після стабілізації ситуації в регіоні та повернення Києву контролю над українсько-російським кордоном.

Також Кучма прокоментував зрив обміну заручниками перед травневими святами. Каже, не вдалося обміняти через те, що свою позицію змінили бойовики, мовляв, вони в цьому не зацікавлені.

Як повідомляв 5.ua, 29 квітня на засіданні Тристоронної контактної групи не домовилися про звільнення заручників до Великодня.

Попередній матеріал
У Києві рибалка витягнув гранату із Дніпра
Наступний матеріал
Заблокованих на шахті "Північна" гірників врятували і вже відправили на обстеження

На засіданні Тристоронної контактної групи не домовилися про звільнення заручників до Великодня

У Мінську стартувала зустріч Тристоронньої контактної групи

У Мінську зустрічаються робочі підгрупи Тристоронньої контактної групи

Що змусило Романа Безсмертного полишити Тристоронню контактну групу – інтерв'ю