Кучма дав перші свідчення у справі Гонгадзе [репортаж, відео]

  Леонід Кучма дав перші свідчення у справі Гонгадзе. Екс-президент був здивований порушенням справи проти нього, але готовий боротися, щоб довести свою невинуватість.

  Кучма, який за першим же викликом, з`явився до слідчого, і випромінював упевність, навідріз відмовився від очної ставки із майором Мельниченком. Фонд колишнього глави держави під вечір повідомив: з Леоніда Кучми таки взяли підписку про невиїзд і кличуть на допит завтра. Політичну складову порушення проти нього справи екс-президент коментував відмовився.

  ***

  Десятки журналістів під стінами управління Генпрокуратури на Борисоглібській останнім часом проводять чимало часу. Тепер їх ще більше: чекають Леоніда Кучму. Він підїжджає до головного входу.

  Леоніда Кучма, президент України (1994-2005): "Я мог бы заехать со стороны через этот самое. Но я посчитал, что мне нечего прятаться от журналистов. Во-вторых, я спокоен, потому, что не чувствую своей вины. 10 лет жил в условиях жесточайшего пресса".

  Тепер хотів би довести свої колишні слова: звинувачення проти нього - провокація. Каже, про новий розвиток справи дізнався із преси.  Нічого нового не могло зявитися за цей час - твердить Кучма.

  Залучення як доказів плівок Миколи Мельниченка -дивує екс-президента. Із колишнім охоронцем - очної ставки не хотів би.

  За півгодини після Леоніда Кучми сюди ж іде  Микола Мельниченко. Каже - не на допит: у нього інший формат роботи з генпрокуратурою. Він очної ставки з колишнім шефом - дуже хоче.

  Микола Мельниченко, колишній охоронець Президента: "Буде сидіти - буду передачі йому носить".

  Журналіст: "Він не хоче вас бачити!"

  Микола Мельниченко, колишній охоронець Президента: "Що значить не хоче? В наручники! Фейсом об тейбл!"

  За кілька годин журналісти починають сумніватися - що Леонід Кучма захоче вийти з парадного.

  Ольга Сніцарчук, "5 канал": "Цей візит до Генеральної прокуратури протривав менше 4 годин. однак журналісти на виході його не дочекалися - бачили, як виїхав дворами". 

  Микола Мельниченко - більш охочий переповісти деталі. Твердить, екс-президент пішов звідси, тільки-но у кабінет слідчого зайшов він.

  У Генпрокуратурі підтверджують: Леонід Кучма, допитуваний у статусі підрозрюваного, пішов з очної ставки із Миколою Мельниченком.

  Ольга Сніцарчук, Олексій Тищенко та Олександр Водін, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Сирії обстріляли демонстрантів: 10 людей загинули
  Наступний матеріал
  Складено фотороботи убивць судді Шевченківського райсуду
  Теги:
  Loading...