КС продовжив каденції президента і парламенту

  Продовжити каденції президента і парламенту - дозволив Конституційни суд. Вердикт тлумачів Основного закону сьогодні оголосив голова Суду Анатолій Головін.

  Таким чином служителі феміди дозволили коаліції  внести зміни до Основного закону. Також служителі Феміди дозволили продовжити до 5ти років термін поноважень Верховній раді Криму та іншим органам місцевого самоврядування. Своє рішення суд аргументував тим, що президента і парламент на останніх виборах обирали за Конституцією, яка давала ім пятирічний термін повноважень. Тож пропозиція депутатів, які хочуть обирати президента у березні 2015-го, а новий паралмент у жовтні 2012го - не суперечить  Основному закону і не порушує прав і свобод українців. 

  Анатолій Головін, голова КС: "Передбачені законопроектом дати наступних чергових виборів  до ВР і президента  не призведуть до звуження змісту  і обсягу ваибочрих прав громадян . Таким чином, передбачене законопроектом доповнення розділу,  перехідні положення пунктів 15 і 16  не спричниь скасування чи обмеження  прав і свобод людини і громадянина".

  Попередній матеріал
  У Польщі живе кінь, що вміє малювати
  Наступний матеріал
  У Німеччині серед багажу рейсу з Намібії знайшли підозрілий пакунок
  Теги: